Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Koniec projektu Madagaskar

Go down

Koniec projektu Madagaskar Empty Koniec projektu Madagaskar

Pisanie by koszmarek Sob Lip 30, 2016 9:19 pm

Witajcie.

To już koniec - projekt "Madagaskar" uznaję oficjalnie za zamknięty.
Wielka szkoda. Zakładając "Madagaskar" dałem sobie mniej więcej 5 lat czasu na rozkręcenie go, nie udało się.
Michupl22 wraz z kilkoma innymi moimi kompanami walczyli jak lwy o ponowne rozkręcenie projektu ale też nie wyszło.

Jest parę rzeczy które będę zawsze bardzo miło wspominał, np:

  • pomoc wielu uczestników
  • pomimo trudnych dyskusji na forum zawsze atmosfera wzajemnego zrozumienia i szacunku
  • wiele maili z podziękowaniami dla nas od laików z programowania , którzy twierdzą, że dzięki nam "ruszyli z miejsca" z nauką programowania


Pozwólcie, że zachowam Wasze kontakty, gdyż za jakiś czas znowu zechcę coś zorganizować (choć myślę że to już nie będzie edukacja, bardziej czysta czysta deweloperka aplikacji) ... ale zapas doświadczeń z "Madagaskaru" (pewne scenariusze rozegrałbym całkiem inaczej) będzie tu bezcenny !

Gorące moje podziękowania za pracę na rzecz "Madagaskaru" dla: tharkun, gumoman, marcin, Zefirek, Wheark2, Zdanek, michupl22, Stravi, Fores, rafek1241, Borixon911, marckord, tomtom, majkel, dkrun, polkom21, tommat, Astrocyt, Janniezbedny, Cygnus, perlik, emielek, coffeina, jaro, maigicznyWladek, seboos, mario, Demar77, macieko, gokusiek, tlawryn

.. oraz gorące podziękowania dla pozostałych uczestników za aktywność oraz zawsze przyjazne nastawienie !!

bywajcie !!
koszmarek
koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Koniec projektu Madagaskar Empty Re: Koniec projektu Madagaskar

Pisanie by koszmarek Sro Sie 03, 2016 8:23 pm

moki54 poprosił mnie o dostęp do archiwum warsztatów szkoleniowych (do własnego użytku).
Słuszna uwaga, tak więc "uwolniłem" wszystkie laborki czyli są one dostępne dla wszystkich bez konieczności posiadania konta w "wygaszonym" Madagaskarze.

Link do warsztatów znajduje się w głónym komentarzu pod archiwalnym filmem youtube otwierającym projekt:
https://www.youtube.com/watch?v=qAcxsG8iHbE

pozdr

koszmarek
koszmarek
Lider grupy "Madagaskar"
Lider grupy

Liczba postów : 596
Join date : 25/10/2012

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach