Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Propozycja współpracy

Go down

Propozycja współpracy Empty Propozycja współpracy

Pisanie by michaueqq Wto Wrz 15, 2015 9:22 pm

Cześć wszystkim,

kumpel wysłał mi wiadomość na fejsie czy nie znam kogoś kto podjąłby się wykonania dla niego pewnego zlecenia. Ja niestety jestem jeszcze za cienki aby się podjąć Laughing Od razu pomyślałem o grupie madagaskar przepełnionej pasjonatami programowania Smile

Pracujemy nad wyszukiwarką kojarzącą oferenta(usługi, przedmiotu, etc.) z osobą poszukującą, na podstawie cech/atrybutów. Na przykładzie: osoba 1 chce sprzedać czerwony samochód, z silnikiem 2.0, 5 drzwiowy. Osoba 2 poszukuje auta czerwonego, 5 drzwiowego, ale z silnikiem 1.6. Chodzi o to, żeby zbudować algorytm, który na podstawie określonych cech( z nadaniem im odpowiedniej wagi) dopasowywał oferty najbardziej odpowiadające preferencjom osoby oferującej/poszukującej.

Kolega szuka kogoś kto to ogarnie w miarę porządnie ale i cena będzie rozsądna. Po więcej informacji odsyłam na jego fb (https://www.facebook.com/dawid.chmielniak) lub tutaj choć zdecydowanie rozsądniej będzie kierować się prosto do niego.

Pozdrawiam

michaueqq

Liczba postów : 2
Join date : 14/08/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach